O nás /

informace o naší firmě

O nás

Firma Roman Beránek-levné knihy je na trhu už od roku 1998. Zabýváme se prodejem a distribucí knih. Nabízíme široký výběr levných knih všech žánrů. Beletrie, pohádky, dobrodružné, čtení pro dívky, čtení pro ženy, historické romány, válečné, kuchařky, historie, encyklopedie, DVD, kalendáře, diáře, to a mnohem více. Slevy z původních cen 40 až 90%. V současné době máme 7 kamenných prodejen a nadále se rozrůstáme. Na našich webových stránkách je vždy ke stažení či prohlédnutí aktuální nabídka titulů. Pokud budete mít o některé tituly zájem, stačí zavolat na uvedené telefonní číslo či poslat písemnou objednávku na uvedený e-mail. Dále si na stránkách můžete prohlédnout tituly přímo z našeho nakladatelství, které lze u nás zakoupit za velkoobchodní ceny.

Dodací podmínky

Došlé objednávky budeme průběžně vyřizovat v dodací lhůtě maximálně 5pracovních dnů. Pokud potřebujete knihy obdržet k jinému, dřívějšímu termínu, sdělte nám to prosím současně s objednávkou a my se vynasnažíme Vám vyhovět.

Slevy

• Nad 1.000Kč – 5%
• Nad 2.000Kč – 10%

Poštovné

• 129,- Kč

Způsob platby

Běžný zákazník – předem na účet, po uzavření objednávky obdrží emailem platební údaje. Po obdržení platby na náš účet zboží obratem zašleme. Další možností je zaslání na dobírku.

Školy a státní instituce – mohou platit až po dodání zboží. Faktura bude přiložená ke knihám. Vše dle případné telefonní domluvy či e-mailem.

Učitelům a zaměstnancům státních úřadů, kteří si soukromně objednají na adresu školy, příp. pracoviště souběžně s objednávkou pro školu, přiložíme ke knihám doklad zvlášť.

Navrácení zboží

Podle zákona ČR můžete do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněz.